• Voľné miesta na našej škole

    • Informácie o pracovnom mieste: Asistent učiteľa

      Náplň práce: bezprostredná spolupráca s učiteľom v triede a s  pedagogickými a odbornými zamestnancami školy

      Počet voľných miest: 2

      V prípade záujmu nás prosím kontaktujte: Kontakt

      Žiadosti posielajú iba tí uchádzači, ktorí majú vážny záujem o prácu v školstve a majú predpokladané vzdelanie.

      Svoje žiadosti posielajte, prosím, na mailovú adresu zsslovmarcelova@gmail.com do 19.08.2022 (vrátane).

    • Asistent učiteľa - pracovný pomer na dobu určitú do 31.08.2023 (Pracovná pozícia je obsadzovaná v rámci národného projektu ,,Pomáhajúce profesie v edukácii detí a žiakov II.")

      • Úväzok:
        100%
        Dátum nástupu:
        01.09.2022
      • Požiadavky:
        1. Kvalifikačné predpoklady: v zmysle zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a vyhlášky Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR č. 1/2020 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.

        2. Platové zaradenie: v zmysle zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 220/2022 Z. z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

        3. Iné kritériá a požiadavky:

        a) zdravotná spôsobilosť podľa § 9 ods. 1 písm. c) a §16 zákona č. 138/2019 Z. z.,
        b) ovládanie štátneho jazyka - § 9 ods. 1 písm. d) a §17 zákona č. 138/2019 Z. z.,
        c) komunikatívnosť, flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť,
        d) osobné a morálne predpoklady, občianska bezúhonnosť podľa § 9 ods. 1 písm. b) a § 15 zákona č. 138/2019 Z. z.,
        e) znalosť práce s PC - Internet, Word, Excel, PowerPoint, ...

        4. Zoznam dokladov, ktoré účastník predkladá do výberového konania:

        a) písomná žiadosť o zaradenie do výberového konania s uvedením konkrétnej pracovnej pozície resp. pozícií,
        b) štruktúrovaný profesijný životopis (na pozíciu pedagogického asistenta vo formáte Europass),
        c) overené kópie dokladov o nadobudnutom najvyššom relevantnom vzdelaní,
        d) súhlas uchádzača na použitie osobných údajov pre potreby výberového konania v zmysle zákona NR SR č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov,
        e) čestné vyhlásenie o bezúhonnosti podľa § 15a ods. 7 zákona č. 138/2019 Z. z.,
        f) čestné vyhlásenie o pravdivosti všetkých údajov uvádzaných v prílohe žiadosti.