• ZŠ Marcelová - víťaz národnej ceny Angažovaná škola 2022

• Platforma dobrovoľníckych centier a organizácií pod záštitou MŠVVaŠ SR udeľuje národnú cenu Angažovaná škola pre školy realizujúce progresívny service learningový projekt podporujúci aktívne občianstvo a aktivity v prospech komunity, ktorými škola dosahuje svoje vzdelávacie ciele. Naša škola sa v kalendárnom roku 2022 dostala medzi finalistov oceňovania s projektom relaxačno oddychovej zóny "Plníme detské sny". Finále sa konalo v Banskej Bystrici dňa 11.10.2022. Na konferencii našu školu reprezentovali žiaci Petr Balabolkin, Marek Novák a Filip Foltin z 8. A triedy. S radosťou Vám môžeme oznámiť, že ZŠ Marcelová sa stala národným víťazom titulu Angažovaná škola. Naša škola bola nominovaná aj na medzinárodné ocenenie Regional Service Learning Award. Podujatie na odovzdávanie medzinárodných ocenení bude realizované online, cez aplikáciu Zoom a bude sa konať 20.10. (štvrtok) o 12:00.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa spolupodieľali na realizácii projektu a naplnení detského sna.

Vyhodnotenie môžete spolu s nami sledovať on-line prostredníctvom linku:  AWARD CEREMONY - REGIONAL SERVICE-LEARNING AWARD 2022 | Facebook